BİZE ULAŞIN

HAKKIMIZDA

İsmini aldığı Yaşar Demirci tarafından kurulan YAŞAR DEMİRCİ HUKUK BÜROSU tek bir alanda faaliyet göstermenin; belli bir alanda uzmanlaşmanın gereğine inanmış, kamulaştırma davalarıyla ilgilenmeye başladığı 1988 tarihi itibariyle 32 yıl önce bu inançla Türk Hukuk Sistemine dahil olmuştur.

Av. Yaşar DEMİRCİ 1987 yılında "GAYRİMENKUL HUKUKUNDA" yoğunlaşma yolunu seçerek başlayan süreçte Sabiha Gökçen Havaalanı Kamulaştırmaları ile birlikte Gayrimenkul Hukuku alanında yoğunlaşma ilkesini bir adım daha ileriye götürmüş; "KAMULAŞTIRMA DAVALARINI TAKİP ETMEYİ" temel ilke edinmiştir.

1987 yılı sonrasında Gayrimenkul Hukukuna yoğunlaşmadan dahi vazgeçerek gayrimenkul hukukunun alanına yönelme ile başlayan süreç ülkenin gelişimi ve artan kamulaştırma davalarıyla paralel olarak bu güne kadar devam etmiştir.

İlerleyen yıllarla birlikte hukuk bürosuna Av. Ercüment USLU, Av. Ersoy GÜNAY ve Av. A.Furkan DEMİRCİ dahil olmuştur. Avukatlık mesleğine Yaşar DEMİRCİ yanında başlayan, Yaşar DEMİRCİ'nin bilgi ve tecrübelerini aktararak bizzat yetiştirdiği Av. Ercüment USLU, Av. Ersoy GÜNAY ve Av. A. Furkan DEMİRCİ kamulaştırmadan başka dava takip etmeme misyonunu Yaşar DEMİRCİ önderliğinde sürdürmektedir. Aynı merkezde kamulaştırma davalarını takip eden bu avukatlar dışında büyük kamulaştırma projelerinde görevlendirilen (başka ofisler de) avukatlar da bulunmaktadır.